Project Description

Nedarí sa vám dosiahnuť výsledky, ktoré chcete a chceli by ste niekoho, kto by vám s tým pomohol?

Presne pre to je tu PROFI tréning.

Čo je to PROFI tréning?

PROFI tréning je 3-mesačný program, ktorý si viete zakúpiť

 • samostatne alebo
 • ako doplnok k vybranému kurzu /semináru z našej ponuky. 

Podľa potrebnej oblasti vám bude pridelený lektor, ktorý sa stane vašim mentorom. Počas 3 mesiacov budete spoločne riešiť situácie, s ktorými sa v praxi stretávate, a to individuálne- telefonicky alebo prostredníctvom Skype. Vždy 2 hodiny týždenne. Táto služba je pre sprostredkovateľov, ktorí chcú pracovať a rozvíjať sa pravidelne, no hlavne intenzívne, a ktorí chcú zvýšiť svoje výsledky. Ak obe strany odvedú počas týchto 3 mesiacov maximum, spolupráca bude úspešná.

Tento program bol vytvorený, aby vám pomohol dosiahnuť vaše ciele a zvýšiť vašu odbornosť. Je pre ľudí, ktorí síce robia čo je v ich silách, no stále nemajú želané výsledky. A nevedia prečo to je tak.
Naši odborníci pomohli už stovkám ľudí dosiahnuť lepšie výsledky a teraz môžu pomôcť aj vám. 

 • Zvýšená produktivitaTým, že nebudete musieť všetko vynachádzať po svojom a cez svoje problémy sa dostanete rýchlejšie, ušetríte množstvo času.
 • Zvýšený príjemPROFI tréning vám pomôže zvýšiť váš výkon a odbornosť, čo vám zaručí viac zákazníkov, viac uzavretých zmlúv a tým pádom vyšší príjem.
 • Väčší záujem o vaše služby  – Vyšší výkon a väčšia odbornosť spojená s efektivitou znamená, že ľudia budú mať väčší záujem o vaše služby a budú vás viac odporúčať.

Tu sú najčastejšie výhody, ktoré môžete od PROFI tréningu očakávať:

 • Rýchlejšie dosahovanie výsledkov – v rámci PROFI tréningu budete každý týždeň v kontakte so špecialistom a spoločne sa zameriate na zlepšovanie vašej odbornosti a rovnako tak vášho výkonu. To zaručí, že tam, kde by ste sa možno sami zdržovali mesiace, nájdete riešenia a východiskové situácie behom už prvého týždňa, čo znamená rýchlejšie výsledky pre vás.

 • Jednoduchosť – nemusíte sa zbytočne trápiť alebo znovu vynachádzať koleso. My máme všetky potrebné a overené riešenia, stratégie a nástroje, ktoré už preukázateľne fungujú, a o všetky sa s vami podelíme.

 • Zodpovednosť – Jedna z najväčších výhod PROFI tréningu je zodpovednosť. To znamená, že vás nenecháme zlyhať. Pomôžeme vám spraviť všetko preto, aby ste dosiahli úspech. Budeme vás udržovať zodpovednými za vaše výsledky, ale zároveň vás podporíme, keď veci nepôjdu podľa plánu.

.

Ako to funguje?

Každý týždeň na vás čakajú dve hodinové konzultácie (časy budú upresnené individuálne), počas ktorých budete riešiť témy podľa vami vybraného programu:

Poistná odbornosť – kde sa pod vedením Ing. Stoklásovej budete individuálne venovať konkrétnym veciam spojeným s oblasťou poisťovníctva alebo

Zvyšovanie výkonnosti- kde sa pod vedením Bernarda Koprnu budete venovať zvyšovaniu vášho výkonu všeobecne v biznise.

Počas celých 3 mesiacov budeme tiež v rámci konzultácií odpovedať na akékoľvek vaše otázky, ktoré by ste mohli mať a pomôžeme vám vyriešiť akýkoľvek problém, s ktorým sa stretnete. Jednoducho povedané – už na to nie ste sami.

LEKTORI KURZU

Ing. EVA STOKLÁSOVÁ
Ing. EVA STOKLÁSOVÁ
Riaditeľka a garantka vzdelávania SAPO, Poistný analytik,
Externý poistný konzultant, Lektor spolupracujúci s IBV NBS, n.o.
Poisťovníctvu sa venuje od r. 2004, pričom ako aktívny poistný analytik a lektor vystupuje 13. rok.
Je autorkou jedinečného konceptu vzdelávania určeného pre obchodníkov a sprostredkovateľov v oblasti poistenia.

Od roku 2010 pôsobí ako odborná konzultantka a lektor pre finančno – sprostredkovateľské spoločnosti pre oblasť životného a neživotného poistenia. Popri tejto činnosti sa dlhodobo zaoberá prípravami analýz poistenia pre rôzne subjekty trhu.

Dlhodobo spolupracuje s IBV NBS, n.o.

Pôsobila ako správca portálu pre dojednávanie online neživotného poistenia. V komerčnej poisťovni pôsobila ako produkt manažér pre životné a neživotné poistenie.

BERNARD KOPRNA
BERNARD KOPRNA
Kouč, lektor, rečník, podnikateľ.

Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant  spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

POISTENIE s Ing. Evou Stoklásovou

iba197€mesačne
 • 3 mesačný PROFI program
 • Zvýšte svoju odbornosť a staňte sa špecialistom vo svojom obore.

VÝKON s Bernardom Koprnom

iba197€mesačne
 • 3 mesačný PROFI program
 • Zvýšte svoj výkon a dosahujte lepšie výsledky.