Pomáhame sprostredkovateľom stať sa uznávanými a vyhľadávanými odborníkmi

A pomôžeme aj vám získať to, čo potrebujete, aby sa vám klienti ozývali sami.

Znásobenie klientského kmeňa a svojho podnikania

Áno, skutočne viete znásobiť svoj klientsky kmeň a svoje podnikanie tým, že zvýšite svoje vedomosti a zručnosti… aj keď ste nováčik … aj keď už máte pocit, že ste vyskúšali všetko a boli na kurzoch, seminároch, či webinároch každého druhu.

Potrebujete iba tri veci:

 1. Prehľad
 2. Vedomosti
 3. Propagáciu

VYBAVENÉ!

IAC sprostredkovatelia majú všetky tri. A to je dôvod, prečo sú dlhodobo úspešní a klienti ich odporúčajú ďalej.

Náš cieľ je jednoznačný: Chceme vám pomôcť k tomu, aby ste mali prehľad, tie správne vedomosti a spropagovali vás. Inými slovami, náš tím vám pomôže stať sa IAC sprostredkovateľom.

A tu je dôvod, prečo …

Bolo obdobie, keď bolo poisťovníctvo skutočne jednoduché …

Áno.. aj keď si to predstavíte možno už len ťažko, skutočne tu boli časy keď:

 • Bolo na trhu pár produktov a boli jednoduché …
 • Poisťovne neuplatňovali voči klientom také množstvo zákonných ustanovení …
 • Pri poistnej udalosti stačilo zopár dokladov a bolo vybavené …
 • Novinky prichádzali raz za pár rokov …

Bol to čas, kedy jedinou starosťou bežných obchodníkov bolo súťažiť v tom, kto je lepší v predaji… pretože ak sú produkty jednoduché a podobné pre všetkých, potom je potrebné byť iba šikovný predajca…

Ale dnes? Byť šikovný predajca už nestačí!

Medzi stovkami poistných produktov, zákonmi, zmenami pravidiel a neustálymi inováciami ste ako obchodník iba jedným z mnohých…a obchodná zručnosť je už dávno niečo, čo vám stačiť nebude…

… poisťovníctvo je dnes náročnejšie ako kedykoľvek predtým a bežný predaj už nie je to, čo klienti oceňujú…

Ako členovia Insurance Academy clubu dosahujú dlhodobé výsledky?

Podľa našich skúsenosti existujú tri veci, ktoré členovia Insurance Academy Clubu robia inak, ako bežní sprostredkovatelia poistenia …

1. Členovia Insurance Academy Clubu majú prehľad a vedia nájsť na počkanie odpovede na otázky klienta. Členovia IAC vedia, že základom úspešných stretnutí s klientom je mať prehľad. Jedine to je cesta k spokojnosti klientov dlhodobo. Každý týždeň sa spoločne hodinu a pol venujeme trendom, tipom a tréningu, ktorý posúva sprostredkovateľov vpred. A ak tréning nestihnú, vedia si ho pohodlne pozrieť zo záznamu v našej akademickej knižnici.
2. Vedia, ako produkty fungujú a preto sa neboja klientom hovoriť pravdu. Pretože my sami ak hľadáme radu, prirodzene cítime, kto sa vyzná a kto nie. Rovnako to vidia klienti a preto sú členovia IAC úspešní práve tým, že sa neboja hovoriť fakty. Klienti priamosť oceňujú a to je z dlhodobého hľadiska zárukou stability podnikania.
3. Propagujú seba a svoje služby a nevyhýbajú sa trendom. Sprostredkovatelia IAC vedia, že je dobré byť na očiach, publikovať, zviditeľňovať sa. Práve preto má každý jeden na stránke klubu vytvorený svoj osobný vzdelanostný profil. Tento profil vidia klienti a čo je najlepšie, našim členom sa o ich propagáciu staráme my. 

Aby sme to zhrnuli, medzi tri nástroje sprostredkovateľa IAC patrí:

 • Prehľad
 • Vedomosti
 • Propagácia

Tieto tri veci môžu znieť jednoducho, ale dovoľte nám položiť otázku …

Robíte a máte všetky tri?

Máte aspoň 2 z 3?

Ak nie, netrápte sa. Ste na správnom mieste …

Predstavujeme vám:
INSURANCE ACADEMY CLUB
(alebo skrátka len „IAC“)

Insurance Academy Club bol založený Slovenskou akadémiou poisťovníctva. Spolu so špičkovými lektormi z profesionálnej praxe, štátnych inštitúcií a akademickej sféry, už viac ako 13 rokov pripravujeme sprostredkovateľov poistenia pre výkon ich profesie.

Boli to skvelé roky a zmeny, ktoré vďaka naším nápadom, radám a tipom, zmenili životy a profesionalitu tisícov poslucháčov.

Chceme však urobiť viac.

Po prvé, chceme viesť absolventov dlhodobo. Namiesto toho, aby sme sa s absolventmi rozlúčili a nechali ich ďalšie smerovanie bez povšimnutia, chceme im pomáhať. Nehovoriť im to, čo by mohli robiť, ale trénovať ich a viesť k tomu, aby presne zistili, ako by to mali urobiť.

Po druhé, chceme zabezpečiť aby sa o nich vedelo. Namiesto pár tipov a odporúčaní chceme členom zabezpečovať propagáciu my sami. Spolupracujeme s tímom marketingových konzultantov a tí sú pripravení poskytnúť IAC svoje cenné rady tak, aby boli naši členovia správne propagovaní.

A to je presne to, čo robíme v Insurance Academy Clube.

Jednoducho vám nehovoríme, čo by ste mohli urobiť. Hovoríme vám, čo by ste presne mali robiť, aby ste sa zmenili z obchodníka, ktorých sú tisíce, na odborníka, ktorý je výnimočný.

Tu je spôsob, ako funguje Insurance Academy Club …

KROK 1: Pomôžeme vám vytvoriť váš osobný vzdelanostný profil.

KROK 2: Spropagujeme vás na sociálnych sieťach.

KROK 3: Zapojíme vás do našich vzdelávacích pondelkových rán.

KROK 4: Získate prístup k materiálom Slovenskej akadémie poisťovníctva.

KROK 5: Získate prístup k aktualitám a novinkám z trhu poistenia.

Inými slovami, získate tri veci, ktoré sprostredkovatelia IAC potrebujú:

 1. Prehľad
 2. Vedomosti
 3. Propagáciu

Najlepšie zo všetkého je, že sa postupnými malými krokmi viete dostať na úroveň špičkových odborníkov a profesionálov. Všetko čo potrebujete, je správne vedenie a systém.

Bude to odlišné od všetkého, čo ste doteraz zažili. Pretože Insurance Academy Club vznikol práve kvôli tomu, aby bol iný a aby vám priniesol okamžité a stabilné výsledky.

Prečo je Insurance Academy Club iný oproti kurzom a odbornej príprave, ktoré ste zažili v minulosti

 • IAC NIE JE kurz. Áno, máme spoločné vzdelávacie pondelky. Sú tu na to, aby sme spoločne trénovali a pomohli vám stať sa skutočným odborníkom.
 • IAC NIE JE o teoretizovaní. Začneme pekne z ostra a miesto teoretizovania vás ponoríme do praxe a príkladov. Zo skúsenosti vieme, že najlepší spôsob, ako vám priblížiť nudné informácie, je práve cez príklady plné života.
 • IAC NIE JE pre každého. Áno, pretože si našich členov vyberáme. Je pre nás dôležitý záujem o rast a hodnoty, ktoré podľa nás skutočný profesionál v tejto oblasti má mať.

Takže, ak to čo ste vyskúšali v minulosti nefungovalo a ste pripravení na niečo nové, potom je pravdepodobne Insurance Academy Club pre vás.

A aj keď je IAC pre mnohých ideálny, určite nie je pre každého …

Kvalifikácia na členstvo

Aby ste sa mohli zapojiť do Insurance Academy Clubu, musíte splniť niekoľko podmienok:

 • Musíte byť na strane klienta.
 • Musíte byť ochotní sa vzdelávať. Ak sa chystáte do tohto klubu, musíte byť pripravený na to, že sa vzdelávaniu skutočne venujeme. Členov nepresviedčame o účasti na akciách, prichádzajú samostatne a s radosťou z toho, čo nového sa opäť dozvedia.
 • Na trénovanie svojich zručností musíte mať vyhradený čas. Máte vyhradený čas 1,5 hodiny týždenne, aby ste trénovali svoje zručnosti, rétoriku a získavali informácie pre svoju prácu? Ak nie, pravdepodobne Insurance Academy Club nie je miesto pre vás.

Ak sa vám páči to, čo vidíte a ste pripravení podniknúť ďalší krok

KLIKNITE TU a prihláste sa hneď teraz!

Ak sa ešte rozhodujete, čítajte ďalej …

Prečo musíte „byť IAC“

Už sme to povedali, no povieme to znova …

Byť obyčajným obchodníkom dnes už nestačí!

Existuje príliš veľa poistných produktov, v ktorých je potrebné mať prehľad. A existujte príliš veľa iných sprostredkovateľov poistenia, ktorí vedia to čo vy…

Ako teda uspieť na trhu plnom konkurencie?

Jednoducho. Prestaňte byť jedným z mnohých.

Ak chcete byť dlhodobo úspešným sprostredkovateľom poistenia, jedinou cestou je odlíšiť sa a stať sa odborníkom… IAC odborníkom.

Tu sú informácie o tom, čo robia členovia IAC inak ako bežní sprostredkovatelia…

Bežní sprostredkovatelia predávajú „emočne“ … IAC sprostredkovatelia používajú fakty a odborné informácie.

Bežní sprostredkovatelia sa boja klientových otázok, pretože nerozumejú produktom do hĺbky a nie sú si istí odpoveďami. IAC sprostredkovatelia podporujú klienta v otázkach, pretože veria, že vzdelávanie samotného klienta je kľúč k dlhodobému úspechu.

Bežní sprostredkovatelia sa boja hovoriť s klientom na rovinu. Myslia si, že ak klientovi povedia, že poistenie má aj výluky a nie všetko kryté môže byť, klient nebude viac ich služby chcieť. IAC sprostredkovatelia vedia, že opak je pravdou. Že klient tuší, že poistenie nie je všeliek, a že otvoreným jednaním a pravdivými tvrdeniami si u klienta vybudujú meno a dlhodobé vzťahy.

Bežní sprostredkovatelia sa sústredia na jednu časť poistenia a tým ostatným sa vyhýbajú. IAC sprostredkovatelia vedia, že ak sú pre klienta odborníkom v životnom poistení, bude klient rád riešiť aj otázky neživotného poistenia práve s nimi. Preto sa zdokonaľujú v poistení všeobecne.

Ak sa chcete zmeniť aj vy z bežného sprostredkovateľa na IAC sprostredkovateľa, náš klub je presne miestom pre vás.

Čo v Insurance Academy Clube získavate

Svoju osobnú podstránku 

Na našej stránke získate možnosť cez osobný profil odprezentovať seba, svoje skúsenosti a svoje vzdelanie. Povedať o sebe veci, ktoré možno vaši potenciálni klienti nevedia. A pravidelne tento profil dopĺňať. Ak nie ste technicky zdatný alebo nemáte čas byť na internete, tento profil môže slúžiť ako vaša osobná vizitka, vďaka ktorej vás budú môcť ľudia na internete nájsť a zistiť o vás viac. A napísané tam bude to, čo si vy pripravíte.

Webináre každý týždeň 

Každý týždeň sa našim členom venujeme a pomáhame im. Počas 1,5 hodiny týždenne si v rámci webinárov rozvíjajú svoje vedomosti s zručnosti v týchto oblastiach:

 • Životné poistenie
 • Neživotné poistenie
 • Rétorika a terminológia
 • Sebarozvoj.

Základný preukaz BASIC do akademickej knižnice

Ako člen získate plný prístup do našej knižnice, kde nájdete poistné analýzy, užitočné materiály, eknihy, audiokurzy a mnoho ďalšieho. Tieto veci nie sú dostupné verejne a prístup k nim budete mať iba vy.

1 x za kvartál BONUSOVÉ vzdelávacie dopoludnie

Každý kvartál s nami strávite dopoludnie plné vzdelávania, ktoré je určené jedine pre členov IAC. Spolu s hosťami sa naši špičkoví lektori postarajú o skvelú náplň tak, aby ste boli vždy odborne IN.

 • Osobná podstránka

 • Webináre  počas celého roka
 • Prístup do akademickej knižnice
 • 1 x za kvartál BONUSOVÉ vzdelávacie dopoludnie

Štandardná cena ročného členstva

397€

KLIKNITE TU a prihláste sa hneď teraz!

Chcete zažiť Insurance Academy Club na vlastnej koži? Vyskúšajte si našu TRIAL verziu úplne zadarmo.

Vyskúšať TRIAL

Ste pripravený stať sa IAC sprostredkovateľ? Tu je váš ďalší krok…

V tomto bode sa pravdepodobne zamýšľate, „Koľko?“

A to je normálne.

Veď nakoniec, kluby s takouto úrovňou prístupu majú väčšinou vysoké členské príspevky. Iba pre porovnanie, ak by ste chceli mať týždenne k dispozícii našich lektorov, za jeden celý rok by vás to stálo viac ako 5 000€.

A propagácia u nás? Vaša možnosť by bola zaplatiť si u nás reklamný priestor, na stránke a na našich sociálnych médiách. Tieto služby sa pohybujú od 500€…na mesiac.

Našťastie, členstvo v Insurance Academy Clube nestojí 5 000€ ročne, ani si to nevyžaduje mesačné 500 eurové platby.

Členstvo v Insurance Academy Clube stojí aktuálne iba 297€. Na celý rok! To je iba 24,75€ mesačne za vzdelávanie, materiály a neustále tipy a novinky zo sveta poistenia. 

To je menej ako vstupenka a cestovné náklady na workshop a menej ako členské v akomkoľvek porovnateľnom klube, či mastermind skupine, ktoré sú dnes ponúkané na trhu.

A znova, toto nie je iba ďalší workshop alebo tréningový kurz. Toto je miesto, kde sa z obchodníkov stávajú mimoriadne úspešní odborníci. IAC vám prináša:

 • Prehľad
 • Vedomosti
 • Propagáciu

IAC je niečo úplne iné, ako čokoľvek, čo ste vyskúšali v minulosti. A to je dôvod, prečo to funguje lepšie ako čokoľvek, čo ste vyskúšali v minulosti.

Najlepšie na tom všetkom…

Skutočne viete znásobiť svoj klientsky kmeň a svoje podnikanie

Túto webovú stránku sme začali týmto výrokom…

“A áno, skutočne viete znásobiť svoj klientsky kmeň a svoje podnikanie tým, že zvýšite svoje vedomosti a zručnosti… aj keď ste nováčik … aj keď už máte pocit, že ste vyskúšali všetko a boli na kurzoch, seminároch, či webinároch každého druhu.”

Ak ste sa dočítali až sem, vieme, že tomu veríte.

Pretože otázkou nie je „Dokáže moje podnikanie rásť?“

Áno, dokáže. A áno, VY môžete byť tou osobou, ktorá ho rozrastie. Vaša situácia dnes je priamym výsledkom vašich činov z minulosti. Takže akokoľvek banálne to možno znie, ak chcete iné výsledky, je čas začať konať inak.

IAC iné je.

Platforma je iná. Obsah je iný. A podanie je iné.

Ak ste pripravený urobiť krok a stať sa z obchodníka, ktorých sú tisíce, odborníkom, ktorý je výnimočný, potom vás pozývame, aby ste sa k nám pridali.

Najčastejšie otázky

Čo je to Insurance Academy Club

Insurance Academy Club je tréningové miesto, kde sa združujú sprostredkovatelia, ktorí chcú byť na špičkovej úrovni. Pod vedením skúsených lektorov riešia to, čo im bráni dosahovať vysoké, stabilné a kvalitné výkony. Pomáhame im s odbornými témami, osobnostným rozvojom a trénujeme rétoriku a terminológiu tak, aby boli vyhľadávanými odborníkmi, ktorých si klienti s radosťou posúvajú ďalej.

Môže do klubu vstúpiť ktokoľvek?

Nie. Chceme pomáhať, no nechceme začínať od nuly. Preto do klubu prijímame len sprostredkovateľov, ktorí prešli jedným zo základných poistných seminárov Slovenskej akadémie poisťovníctva.

Ako často sa v klube vzdelávate? 

Raz za týždeň a to hodinu a pol. Sú to stretnutia, na ktorých intenzívne riešime problémy, s ktorými sa členovia stretli a dávame im odpovede a riešenia, ktoré im do budúcna v práci pomôžu. Zároveň ich upozorníme na zmeny, novinky, či to, čo by mali ako správny profesionáli vedieť.

Aké témy na vzdelávaní riešite?

Témy máme v pravidelných cykloch nasledovne- životné poistenie, neživotné poistenie, rétorika a terminológia a sebarozvoj. Členovia majú každý týždeň priestor riešiť otázky v inej oblasti. Je dôležité udržiavať si prehľad a pozornosť na trhu globálne, nezaostať.

Čo zahŕňa členský príspevok?

Členský príspevok zahŕňa 

 • osobnú podstránku so vzdelanostným profilom,
 • 1,5 hodiny vzdelávania týždenne,
 • prístup k materiálom Slovenskej akadémie poisťovníctva,
 • predkúpne právo na produkty Slovenskej akadémie poisťovníctva,
 • 1 x za kvartál BONUSOVÉ vzdelávacie dopoludnie určené jedine pre členov Insurance Academy Clubu od lektorov Slovenskej Akadémie poisťovníctva.

Ak sa vám páči to, čo vidíte a ste pripravení podniknúť ďalší krok

KLIKNITE TU a prihláste sa hneď teraz!