Aplikácia "Čo robiť ak"

Aplikácia

"Čo robiť ak"

Máte poistnú udalosť a neviete ako postupovať? Komu zavolať, na čo nezabudnúť a ako zvládnuť túto situáciu tak, aby ste neohrozili svoje poistné plnenie? Aplikácia "Čo robiť ak" vám s tým pomôže.

Obsahuje pár jednoduchých krokov, ktoré vám v stresovej situácii pomôžu urobiť to, čo je nevyhnutné, aby nedošlo ku kráteniu alebo zamietnutiu poistného plnenia.

Stiahnite si ju ZADARMO na Google Play alebo na Apple Store a začnite využívať jej výhody hneď teraz:

Je určená pre vás a toto získate

- Pomocníka k poistným udalostiam,

- Vždy dostupnú pomoc kdekoľvek potrebujete,

- Všetko na jednom mieste- kontakty, linky, odporúčania a rady,

- Bez čakania a vždy po ruke.

Všetko, čo potrebujete mať pri sebe, ak nastane poistná udalosť

- kontakty do poisťovní,

- linky na online hlásenia,

- prehľad krokov, na ktoré by ste pri poistnej udalosti nemali zabudnúť.

Všetko na jednom mieste- jednoducho a prehľadne.

Telefónny zoznam a užitočné linky

Potrebujete rýchlo kontakt do poisťovne alebo vedieť, kde hlásiť poistnú udalosť? V aplikácii sme pre vás pripravili kompletný zoznam kontaktov, ktorý máte ihneď po ruke. 

Rýchlo a bez zbytočného hľadania.

Jednoduché kroky, ktoré vám pomôžu v krízových situáciách

Poistná udalosť je väčšinou spojená so stresom. Človek zrazu nevie čo by mal úplne presne urobiť a zmätkuje. Práve preto sme pre vás spísali veľmi jednoduché kroky, ktoré vás povedú. 

Sú zostavené tak, aby minimalizovali dôvody na zamietnutie poistného plnenia, či jeho krátenie preto, že ste na niečo zabudli. 

Pretože v krízovej situácii je dobré mať po ruke užitočné rady.

Stiahnite si ju ZADARMO na Google Play alebo na Apple Store a začnite využívať jej výhody hneď teraz:

Používatelia našu aplikáciu zbožňujú a 

hovoria toto:

Eva Gromová Ostrožovičová

"Aplikácia "Čo robiť ak", je výbornou "barličkou" v situáciách, keď nastane poistná udalosť a v tej panike nevieme čo robiť. Jednoduchý nástroj, ktorý nás KROK po KROKU naviguje, ako postupovať. Za mňa je to výborná pomôcka aj pre začínajúcich poradcov, ktorí tak majú "po ruke" univerzálny proces AKO postupovať pri hlásení poistných udalostí."

Katarína Drienková

"Takmer 14 rokov pôsobím vo finančníctve a lepšiu pomôcku som doteraz neobjavila. Poskytne navigáciu pre maklérov a pre klientov dá presné rady čo robiť, ak im ich maklér nedvíha telefón. Musím povedať, že už sme ju už stihli s klientom využiť- pri autonehode. Vrelo odporúčam, keďze klientom poisťovní je dnes už takmer každý 😉."

Bernard Koprna

"Aplikácia "Čo robiť ak" je jedna z najlepších aplikácií, aké som si za posledné obdobie stiahol. Nájdete v nej návody na správne riešenie akejkoľvek možnej poistnej udalosti. Čo robiť, krok po kroku, ak ste vy nabúrali, ak nabúrali do vás, ak ste mali úraz, ak vás vytopili, ak ste vy vytopili, ak sa vám niečo prihodí v zahraničí, kontakty do poisťovní a ešte oveľa viac. Desiatky rôznych návodov týkajúcich sa auta, domácnosti a vás a vašej rodiny. Ja už nemusím rozmýšľať, čo mám robiť, ak sa niečo stane. Mám v mobile appku, ktorá mi to pekne krok za krokom povie. Vrelo odporúčam mať ju v mobile stiahnutú. Jediná vec, ktorú ľutujem, že som ju nemal už skôr."

Stiahnite si ju ZADARMO na Google Play alebo na Apple Store a začnite využívať jej výhody hneď teraz: