Project Description

Ste zavalení opakovanými otázkami klientov, nechcete ich nechať nezodpovedané, no potrebujete sa venovať podnikaniu?

Presne pre vás je určený tento kurz.

Čoraz viac ľudí sa presúva online. Online nakupovanie sa v posledných rokoch stáva dominantnejšie a čoraz populárnejšie. Rovnako populárne sa tiež stáva online komunikovanie. Spomeňte si na svoj posledný problém, ktorý ste chceli vyriešiť. Pravdepodobne ste prišli na nejakú stránku a hľadali ste možnosti. Ale čo spravíte, ak neviete nájsť, čo hľadáte? Chcete s niekým komunikovať. A tak využijete možnosť chatovať so zákazníckym servisom.

Vynásobte sa tisíckami ľudí, ktorí rozmýšľajú rovnako a to je teda skutočne veľa komunikácie.

Ak podnikáte, toto sú požiadavky na vás. Ľudia od vás stále niečo chcú. Chcú s vami komunikovať. A chcú odpovede ihneď.

Ale kto má na to všetko čas? Byť stále zaseknutý na internete. Vy nemáte čas držať celý deň v ruke mobil a na Facebooku odpovedať na otázky. Alebo celý deň nerobiť nič iné, než len s ľuďmi telefonovať. Nič by ste tak nespravili. Vy potrebujete reálne podnikať. A robiť dôležité aktivity.

Aj keď určitá komunikácia je skutočne nevyhnutná, väčšina je stále o tom istom. Aj tu platí Paretovo 80/20 pravidlo. 80% komunikácie vám prináša iba 20% výsledkov.

Našťastie sa toto všetko deje online, čo znamená, že existujú nástroje, ktoré vám môžu online komunikáciu výrazne uľahčiť. A dokonca ju spraviť za vás. Jedným z takých nástrojov je CHATBOT.

Čo je to CHATBOT?

Určite ste ho už niekde videli.

Chatbot je online nástroj, ktorý výrazne uľahčuje vaše online aktivity.

Keď chce človek komunikovať, chatbot sa ho spýta najčastejšie otázky, aby ste zistili, čo konkrétne tento človek potrebuje a navyše mu chatbot zodpovie na najčastejšie sa opakujúce otázky, ktoré tento človek má. A vám ešte aj automaticky pošle všetky informácie, ktoré zistil + kontakt na tohto človeka na email. Všetko toto spraví za vás.

V podstate vám studený kontakt pretvorí na horúci kontakt. Spoľahlivo. Automaticky. Zatiaľ čo vy sa môžete venovať iným produktívnym veciam.

Ako to funguje?

Pozrite si nasledujúce video, aby ste to videli v akcii.

O čom je tento kurz?

Jedná sa o základný kurz, kde sa krok za krokom naučíte, ako vytvoriť chatbota a využiť dostupné možnosti k tomu, aby sa stal inteligentným robotom. Navyše, po vytvorení chatbota, vás zasvätíme do toho, ako s ním pracovať na sociálnych sieťach a vyťažiť z jeho funkcií čo najviac.

 • V úvode kurzu sú popísané základné pojmy a časti aplikácie, s ktorou budete pracovať. 
 • Nasledujúcich pár hodín je venovaných tomu, ako vytvoriť štruktúru / kostru chatbota, ako ho postaviť efektívne a podľa potrieb.

Toto je kurz určený pre každého, kto sa chce naučiť vytvoriť chatbota pre svoju vlastnú firmu a podnikanie alebo pre firmu, pre ktorú pracuje.
V prípade, že si chcete založiť vlastnú agentúru a stavať chatboty pre klientov, je tento kurz skvelým východiskovým bodom.

Harmonogram webináru

BLOK 1: Základná práca v aplikácii pre stavbu CHATBOTOV.

Lektor: Ing. Eva Stoklásová

 • Zoznámenie s aplikáciou a pojmami
 • Orientácia v aplikácii a základné možnosti, ktoré máme k dispozícii,
 • Začíname stavať vlastného CHATBOTA.

BLOK 2: Funkcionality a možnosti aplikácie

Lektor: Ing. Eva Stoklásová

 • Ako efektívne nastaviť CHATBOTA pre účely podnikania, Predstavenie kompletnej sady voľne dostupných funkcií, ktoré viete využívať,
 • Zdokonaľujeme vlastného CHATBOTA- naučené okamžite aplikujeme do práce s vlastným CHATBOTOM.

BLOK 3: Umelá inteligencia- nastavenie a možnosti v CHATBOTOCH

Lektor: Ing. Eva Stoklásová

 • Zdokonalenie CHATBOTA do úrovne “ľudskej reči” prostredníctvom využitia AI,
 • Napájanie komunikácie CHATBOTA a odpovedí, ktoré získa na vlastný mail a iné aplikácie,
 • Záverečná prezentácia: účastníci budú mať možnosť zdieľať svojho CHATBOTA s ostatnými poslucháčmi a tým prezentovať svoju nadobudnutú zručnosť a získať priamu spätnú väzbu na správnosť nastavenia svojho CHATBOTA.

Tu sú najčastejšie výhody, ktoré môžete od kurzu očakávať:

 • Naučíme vás vytvoriť si vlastného chatbota – a vy si ho nielen vytvoríte, no do budúcna ušetríte množstvo času a peňazí na jeho údržbu. 

 • Priblížite sa svojim zákazníkom – pretože nikdy nebolo tak dôležité byť tam, kde naši zákazníci komunikujú.

 • Predbehnete konkurenciu – chatbot je nástroj, ktorý využívajú veľké inštitúcie a štátne podniky. Je otázkou času, kedy sa tento nástroj stane bežnou súčasťou našej komunikácie a zdieľania informácií. Vlastniť chatbota zaručuje už teraz popredné priečky medzi spoločnosťami, ktoré ho už využívajú. Vedieť ho ale vytvoriť je investícia, ktorá sa vám jednoznačne vráti.

.

Priebeh kurzu

Kurz prebieha formou webináru. Celková dĺžka trvania je 4,5 hodiny, a to v troch ucelených blokoch. Pre účasť na kurze je potrebné mať k dispozícii notebook, aktívne internetové pripojenie a mobilný telefón s nainštalovanou aplikáciou Messenger.

Vstup do webinárovej učebne: 08:50

BLOK 1: 09:00- 10:30

BLOK 2: 10:50- 12:30

BLOK 3: 13:30- 15:00

LEKTORI KURZU

Ing. EVA STOKLÁSOVÁ
Ing. EVA STOKLÁSOVÁ
Riaditeľka a garantka vzdelávania SAPO, Poistný analytik,
Externý poistný konzultant, Lektor spolupracujúci s IBV NBS, n.o.
Poisťovníctvu sa venuje od r. 2004, pričom ako aktívny poistný analytik a lektor vystupuje 13. rok.
Je autorkou jedinečného konceptu vzdelávania určeného pre obchodníkov a sprostredkovateľov v oblasti poistenia.

Od roku 2010 pôsobí ako odborná konzultantka a lektor pre finančno – sprostredkovateľské spoločnosti pre oblasť životného a neživotného poistenia. Popri tejto činnosti sa dlhodobo zaoberá prípravami analýz poistenia pre rôzne subjekty trhu.

Dlhodobo spolupracuje s IBV NBS, n.o.

Pôsobila ako správca portálu pre dojednávanie online neživotného poistenia. V komerčnej poisťovni pôsobila ako produkt manažér pre životné a neživotné poistenie.

Stavbou CHATBOTOV sa venuje viac ako 3 roky a jej zameraním sú sprostredkovateľské CHATBOTY- poradenské, realitné, klientske.
Je autorkou chatbota EWIČKA (jeden z najväčších chatbotov na území SR- viac ako 5 000 interakcií) , chatbota SAPO a spoluautorkou chatbota FINANČNÁ LAMA.

Spolu 4,5 hodiny

iba119€jednorázovo
 • Buďte tam, kde vaši klienti komunikujú.