Project Description

Objavte ako zvýšiť svoju produktivitu bez toho, aby ste museli byť zaneprázdnený alebo ulietaný.

Zamerajte svoj čas na správne veci, dokončujte ich s ľahkosťou a získavajte tak skvelé výsledky.

Kto z nás by nechcel byť produktívnejší? Kto z nás by nechcel dokončiť viac vecí a získavať tak lepšie a lepšie výsledky?

Ale aká je realita? Namiesto dokončovania vecí často skončíme rozptýlení, namiesto skutočnej produktivity a reálnych výsledkov sme iba zaneprádznení a síce sme toho dokončili veľa, no sú to veci, ktoré nie sú až tak dôležité. Veci, ktoré nám neprinášajú výsledky, ktoré skutočne chceme.

Čo však potom ľudia, ktorí sú skutočne produktívni, robia inak? V čom spočíva ich tajomstvo? A prečo sa zdá, že síce vyvíjame rovnako veľa úsilia, možno aj viac, no ich výsledky sú stále lepšie, ako tie vaše?

Presne na to sa pozrieme vo videokurze Ako zvýšiť svoju produktivitu.

Pozrieme sa na to, čo to znamená byť skutočne produktívny, nie len iba zaneprádznený. Pozrieme sa na to, čo znamená dosahovať skutočné výsledky, nie iba toho robiť veľa a ako tak získate nový pohľad a lepšie cítenie preto, čo je to skutočne produktivita, zistíte, že váš pohľad na dosahovanie a získavanie výsledkov sa začína meniť.

Začnete mať lepšie cítenie pre to, ktoré úlohy sú tie najdôležitejšie, ktoré sú tie správne a začnete sa venovať primárne im. Navyše tiež objavíte schopnosť si dosahovanie úloh a aktivít skutočne užívať, vžiť sa do toho a robiť veci s ľahkosťou a pohodou, čo povedie k zníženiu úzkosti a stresu, ktorý občas pri dosahovaní ľudia zažívajú.

Toto všetko a ešte oveľa viac vás čaká pod vedením Bernarda Koprnu v novom videokurze Ako zvýšiť svoju produktivitu.

Pre koho je kurz určený?

  • sprostredkovateľov,
  • kohokoľvek, kto chce zvýšiť svoju produktivitu a dosahovať zmysluplné výsledky.

Čo sa naučím?

Tento kurz je návod ako zvýšiť svoju produktivitu a dosiahnuť zmysluplné výsledky. Vo vnútri sa naučíte:

  • Ako zvýšiť svoju produktivitu (a čo vlastne byť produktívnym naozaj znamená)
  • Rozdiel medzi zaneprázdnenosťou a produktivitou a ako byť skutočne produktívny.
  • Dosahovanie skutočných výsledkov a ako na to.
  • Ako dosahovať správne veci s jednoduchosťou a ľahkosťou.
  • Ako nás naše myšlienky rozptyľujú od skutočnej produktivity a čo s tým môžeme spraviť.
  • Prečo čas nehrá až takú úlohu v tom, či sme produktívny a ako preskočiť faktor času a výrazne skrátiť dosahovanie svojich cieľov.
  • Ako sa zamilovať do čohokoľvek, čo robíte a namiesto stresu si svoje aktivity a úlohy začať užívať (čo vedie k vyššej produktivite).
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Skutočne to funguje…

Čo povedali o lektorovi naši poslucháči!

“P. Koprnu vnímam ako veľmi profesionálneho, dôveryhodného, zároveň otvoreného, priateľského kouča/speakra/mentora. Verím tomu, že správni ľudia k nám prichádzajú v správny čas. Som rada, že som sa pracovne, ľudsky posunula už teraz po 3 mesiacoch spolupráce o veľký kus ďalej. Nie je to jednoduchá cesta, ale pre mňa veľmi obohacujúca. Stojí to za to! Našla som odpovede na mnoho otázok vo svojom živote. Ďakujem pekne.”
Erika Presperínová , HR Špecialista

“Bernard mi priniesol do života hlavne disciplínu a pokoj. Každé jedno naše sedenie je pre mňa obohatením. Vďaka spolupráci s ním ňom som si uvedomila svoje skutočné priority a upravila aj vzťahy. Čoraz vyššie ma posúva aj v mojej kariére . Som vďačná za jeho trpezlivosť a profesionalitu. Veľké ĎAKUJEM.”

Mária Sekeráková, výživový poradca

O vašom lektorovi

Bernard Koprna pôsobí ako kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Najčastejšie otázky

Čo je to rýchly video kurz?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…
…Rýchly kurz je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:
Spýtali sme sa seba a našich lektorov, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžeme našim klientov a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.
A vznikol nám zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v sprostredkovateľskom biznise.
Na základe týchto tém sme začali tvoriť Rýchle kurzy, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Rýchle kurzy sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkate garanciu?

Áno…všetky naše produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.
Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte nám vedieť a my vám vrátime peniaze. Samozrejme si nemyslíme, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.
Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem prístup k rýchlemu video kurzu?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.
Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude tréning sprístupnený. Toto je tréning, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Kúpiť video kurz teraz iba za 27€
27€ | Štandardná cena: 37.00€ | Ušetrite 27%