Project Description

Odomknite svoje prirodzené vnútorné sebavedomie a udržte si ho dlhodobo – bez toho, aby ste museli praktizovať alebo trénovať rôzne techniky a stratégie!

Predstavte si, že je vaše sebavedomie skutočne vysoké.

Predstavte si, že si stanovíte ciele a potom prejdete ľahko cez všetky prekážky, ktoré vás stoja v ceste. Predstavte si, že si vytvárate zdravé sebavedomé vzťahy…oslobodené od pocitov neistoty a strachu. Predstavte si, že využívate väčšie množstvo príležitostí, ktoré sú vám prezentované, pretože teraz máte dostatočné sebavedomie, aby vám neutiekli.

Toto všetko a oveľa viac na vás čaká v našom novom videokurze Ako zvýšiť svoje sebavedomie.

Výkonnostný kouč a rečník Bernard Koprna vám ukáže, ako si vytvoriť skutočné, silné sebavedomie a to bez toho, aby ste museli čokoľvek trénovať alebo praktizovať alebo tomu venovať obrovské množstvo času. Dozviete sa, odkiaľ skutočné sebavedomie naozaj prichádza, kde sa niekedy stráca, ako zvládnuť náročné situácie a ako sa dostať cez strach, stres a nervozitu, ktoré občas citíme namiesto pocitu sebavedomia.

Čaká na vás 1-hodina intenzívneho vzdelávania, ktoré vás opäť posunie smerom vpred.

Pre koho je kurz určený?

  • sprostredkovateľov,
  • kohokoľvek, kto chce zvýšiť svoje sebavedomie

Čo sa naučím?

Tento kurz je návod ako pochopiť, prebudiť a zvýšiť vaše prirodzené sebavedomie. Vo vnútri sa naučíte:

  • Ako zvýšiť svoje sebavedomie bez neustáleho praktizovania alebo trénovania niečoho.
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby ste sa napojili na svoje prirodzené vnútorné sebavedomie.
  • Odkiaľ prichádza skutočné sebavedomie (a prečo sa občas stráca).
  • Ako zvládnuť náročné sebavedomie a neprísť v nich o sebavedomie.
  • Prečo cítime v náročných situáciách strach, stres a nervozitu a ako sa cez tieto emócie dostať.
  • Ako využiť sebavedomie na zlepšenie svojich vzťahov, dosiahnutie svojich cieľov a využitie väčšieho množstva príležitostí.
  • S čím si sebavedomie často mýlime a ako spoznať, keď cítime to pravé.
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Skutočne to funguje…

Čo povedali o lektorovi naši poslucháči!

“Páčia sa mi ľudia, ktorí sú vecní, trefní, dokážu vyjadriť podstatu veci, poskytnú vám niečo hmatateľné a konkrétne. Bernard k takýmto ľuďom jednoznačne patrí. Ak si nie ste niečím istý, po jeho kurze budete presne vedieť čo robiť a ako.”
Erika Miháliková , cvičiteľka
“Bernard mi priniesol do života hlavne disciplínu a pokoj. Každé jedno naše sedenie je pre mňa obohatením. Vďaka spolupráci s ním ňom som si uvedomila svoje skutočné priority a upravila aj vzťahy. Čoraz vyššie ma posúva aj v mojej kariére . Som vďačná za jeho trpezlivosť a profesionalitu. Veľké ĎAKUJEM.”
Mária Sekeráková, výživový poradca

O vašom lektorovi

Bernard Koprna pôsobí ako kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Najčastejšie otázky

Čo je to rýchly video kurz?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…
…Rýchly kurz je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:
Spýtali sme sa seba a našich lektorov, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžeme našim klientov a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.
A vznikol nám zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v sprostredkovateľskom biznise.
Na základe týchto tém sme začali tvoriť Rýchle kurzy, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Rýchle kurzy sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkate garanciu?

Áno…všetky naše produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.
Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte nám vedieť a my vám vrátime peniaze. Samozrejme si nemyslíme, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.
Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem prístup k rýchlemu video kurzu?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.
Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude tréning sprístupnený. Toto je tréning, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Kúpiť video kurz teraz iba za 27€
27€ | Štandardná cena: 37.00€ | Ušetrite 27%