Project Description

Objavte, ako zvládnuť kritiku a naďalej pokračovať na svojej skutočnej ceste.

Prijmite kritiku ako nevyhnutnú súčasť vašej cesty a zmeňte voči nej svoj postoj!

Pri kráčaní po vašej skutočnej ceste vás často limituje, obmedzuje a spomaľuje jedna vec: strach z kritiky.

Odkladáte veci, ktoré chcete spraviť, váhate, či povedať to, čo skutočne cítite, či spraviť veci tak, ako ich naozaj cítite a toto všetko spôsobuje, že svoj potenciál využívate iba napoly.

Ale čo ak by ste boli voči kritike imúnny? Čo ak by ste boli nebojácny a dokázali počúvať hlas svojho srdca a nechať sa ním viesť? Ako bohatší a plnší by bol zrazu váš život?

To je to, čo spoločne objavujeme v novom online kurze Ako zvládnuť kritiku.

Bol vedením skvelého kouča Bernarda Koprnu sa pozriete na to, odkiaľ strach z kritiky vychádza, ktoré veci ovplyvniť môžeme a ktoré nie a ako s kritikou a strachom z kritiky zatočiť.

Pre koho je kurz určený?

  • sprostredkovateľov,
  • kohokoľvek, kto sa chce naučiť lepšie zvládať kritiku

Čo sa naučím?

Tento kurz je návod ako pochopiť, zvládnuť a transformovať kritiku vo svoj prospech. Vo vnútri sa naučíte:

  • Ako nás strach z kritiky limituje a prečo ho vôbec cítime.
  • Ako začať počúvať hlas svojho srdca a nechať sa ním viesť.
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby ste okamžite dokázali zvládnuť akúkoľvek kritiku.
  • Prečo si väčšinou pomýlime, čo nám vlastne kritika hovorí a ako ju brať s ľahkosťou a nadhľadom.
  • Kritika verzus spätná väzba a ako rozoznať rozdiel.
  • Prebúdzanie svojho potenciálu a zdravého rozumu ohľadom kritiky a ako skutočne žiť naplno.
  • Ako sa napojiť na vnútorný zdroj bezpečia a istoty a nechať sa ním viesť. (Transformujte kritiku na oveľa krajšie emócie).
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Skutočne to funguje…

Čo povedali o lektorovi naši poslucháči!

“Páčia sa mi ľudia, ktorí sú vecní, trefní, dokážu vyjadriť podstatu veci, poskytnú vám niečo hmatateľné a konkrétne. Bernard k takýmto ľuďom jednoznačne patrí. Ak si nie ste niečím istý, po jeho kurze budete presne vedieť čo robiť a ako.”
Erika Miháliková, cvičiteľka
“Bernard je výnimočný v tom, že dokáže aj zložité témy podať jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom. Pomôže Vám zbaviť sa bariér, ktoré dlhodobo so sebou nosíte a pomôže Vám pozrieť sa na veci z nadhľadu. Následne zostane len na Vás, či to všetko využijete a pustíte sa do akcie.”
Jaroslav Sedlák, Regionálny riaditeľ ASO VENDING

O vašom lektorovi

Bernard Koprna pôsobí ako kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Najčastejšie otázky

Čo je to rýchly video kurz?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…
…Rýchly kurz je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:
Spýtali sme sa seba a našich lektorov, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžeme našim klientov a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.
A vznikol nám zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v sprostredkovateľskom biznise.
Na základe týchto tém sme začali tvoriť Rýchle kurzy, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Rýchle kurzy sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkate garanciu?

Áno…všetky naše produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.
Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte nám vedieť a my vám vrátime peniaze. Samozrejme si nemyslíme, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.
Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem prístup k rýchlemu video kurzu?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.
Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude tréning sprístupnený. Toto je tréning, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Kúpiť video kurz teraz iba za 27€
27€ | Štandardná cena: 37.00€ | Ušetrite 27%