Project Description

3 jednoduché princípy, ktorých len samotné pochopenie váš osobný rozvoj doslova zautomatizuje!

Chceli by ste sa osobnostne rozvíjať, ale nejde vám to podľa vašich predstáv?

Praktizujete, robíte cvičenia, čítate knihy a pozeráte videá, ale stále nevidíte tie výsledky, ktoré by ste chceli vidieť?

Čo ak by existoval spôsob, ako by ste sa mohli rozvíjať jednoduchšie a prirodzenejšie, bez toho, aby ste sa museli trápiť alebo do niečoho siliť?

V online kurze Ako urýchliť svoj sebarozvoj spoločne objavíme 3 princípy, ktoré vám pomôžu zlepšiť váš sebarozvoj a ako tieto 3 princípy využiť, aby ste sa mohli rozvíjať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a navyše, aby to išlo prirodzene. Aby ste z toho mali dobrý pocit.

Pridajte sa k lektorovi a výkonnostnému koučovi Bernardovi Koprnovi na cestu do jadra sebarozvoja a objavte, čo naozaj spôsobuje, že niekedy výrazne rastieme a niekedy sa iba vlečieme a necítime žiadny posun vpred.

Pre koho je kurz určený?

  • sprostredkovateľov,
  • kohokoľvek, kto chce a potrebuje urýchliť svoj sebarozvoj.

Čo sa naučím?

Tento kurz je návod na zrýchlenie vášho osobného rozvoja. Vo vnútri sa naučíte:

  • Ako môžete svoj sebarozvoj spraviť efektívnejším.
  • Na ktoré veci sa sústrediť, aby ste boli maximálne efektívny.
  • Ktorým veciam sa vyhnúť, pretože je to slepá ulička.
  • Ako si vďaka sebarozvoju viac užívať život a mať zo života viac.
  • 3 princípy, ktoré vás budú viesť osobným rozvoj jednoducho, rýchlo a bezstarostne.
  • Prečo pri skutočnom rozvoji nepotrebujete nič praktizovať ani trénovať.
  • Prečo logika nehrá veľmi dôležitú úlohu pri osobnom rozvoji a na čo sa sústrediť namiesto toho.
  • A ešte oveľa viac.

“Najväčším objavom mojej generácie je, že ľudská bytosť dokáže ovplyvniť svoj život ovplyvnením svojho postoja” – William James, americký psychológ a filozof (1842 – 1910)

Toto skutočne funguje…

Čo povedali o lektorovi kurzu poslucháči!

“Za posledných 12 mesiacov sa môj príjem zvýšil o 60% a uvažujem zamestnať pracovníka na plný úväzok, aby som mal viac času pre seba, na rozvoj a hľadanie nových projektov v podnikaní. Odporúčam každému, kto sa venuje osobnému rozvoju, pracuje na rozvoji podnikania alebo chce zlepšiť svoj život a zvýšiť príjem.”
Ján Jesenský, podnikateľ

“Bernard Koprna ma úprimne presvedčil o tom, prečo je majstrom v tom, čo robí. Kurz bol veľmi príjemný a jasný a odniesol som si z neho informácie, ktoré som zatiaľ nikde nepočul.”

Lukáš Tužinčin, grafický dizajn, branding

O vašom lektorovi

Bernard Koprna pôsobí ako kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Najčastejšie otázky

Čo je to rýchly video kurz?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…
…Rýchly kurz je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:
Spýtali sme sa seba a našich lektorov, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžeme našim klientov a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.
A vznikol nám zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v sprostredkovateľskom biznise.
Na základe týchto tém sme začali tvoriť Rýchle kurzy, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Rýchle kurzy sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkate garanciu?

Áno…všetky naše produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.
Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte nám vedieť a my vám vrátime peniaze. Samozrejme si nemyslíme, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.
Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem prístup k rýchlemu video kurzu?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.
Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude tréning sprístupnený. Toto je tréning, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Kúpiť video kurz teraz iba za 27€
27€ | Štandardná cena: 37.00€ | Ušetrite 27%