Project Description

Získajte viac pozornosti, vyššie príjmy a odomknite svoj potenciál – už dnes!

Ak ste sa niekedy zamýšľali nad tým, ako si získať pozornosť klientov, ako to spraviť, aby sa o vás dozvedelo, čo najviac ľudí a ako dosiahnuť, aby vás ľudia kontaktovali a zaujímali sa o vaše služby, rozmýšľali ste nad tým, ako robiť marketing.

Môžete byť skvelý v tom, čo robíte, mať tie najlepšie produkty a najlepšie služby, ale ak o tom nikto nevie, nezíska vám to veľa klientov a nezarobí vám to veľa peňazí.

A presne o tom je marketing. Znamená to vedieť o svojich službách a produktoch rozprávať a písať natoľko pútavo a natoľko neodolateľne, že ľudia jednoducho nevedia odolať a chcú vedieť viac.

Našťastie marketing nie je niečo, čo je vyhradené iba pre vyvolených. Nemusíte sa s tým narodiť. Pomocou jednoduchých, no overených stratégií si môžete aj vy osvojiť zručnosť opisovať a rozprávať o svojich produktoch a službách (a sebe) tak, že ľudia začnú počúvať.

Len si predstavte, aké by to bolo, napísať jeden status na sociálnych sieťach a okamžite mať záujemcov, ktorý chcú o vašom biznise vedieť viac. Ako na to – to sa dozviete v našom novom online videokurze Ako správne písať texty o svojich službách.

Ale samozrejme to nie je iba o sociálnych sieťach. Vďaka tomuto kurzu zlepšíte svoju schopnosť opísať svoje služby neodolateľne aj v bežnej hovorenej reči.

Pre koho je kurz určený?

 • sprostredkovateľov,
 • podporu predaja a asistentov predaja, ktorí majú v náplni práce aktívnu propagáciu služieb.

Čo sa naučím?

Tento kurz je návod ako maximalizovať hodnotu vašich textov. Vo vnútri na naučíte:

 • Jednoduchý spôsob, ako si okamžite získať pozornosť potenciálnych klientov.
 • Ako využiť aktuálne udalosti pre svoj zisk (začnite využívať toto a o obsah vašich príspevkov máte postarané)
 • Ako prezentovať vašu službu/produkt, aby sa o ňu zákazníci sami hlásili (skončite so studenými telefonátmi)
 • NLP techniky, ktoré môžete využiť pri písaní a rozprávaní a ktoré majú na klientov hypnotický efekt.
 • Ktoré emócie v marketingu využívame a ako správne využiť každú z nich (veľa ľudí toto pokazí)
 • Jeden marketingový nástroj, ktorý vám môže okamžite pomôcť zvýšiť vaše predaje (bez toho, aby ste museli vymýšľať čokoľvek nové)
 • Ako osloviť logickú časť zákazníkovho mozgu potrebnú pre úspešný predaj (dve slová, ktoré vám v tom pomôžu)
 • Ako sa stať pre zákazníka voľbou čísla jedna, takže si bude znova a znova vyberať práve vás.
 • A ešte oveľa viac.

Toto skutočne funguje…

Čo povedali o lektorovi kurzu poslucháči!

“Svoje podnikanie som rozbehla už aj v on-line svete a viedla som si celkom dobre, ale chcela som dosiahnuť rýchlejšie výsledky. Sledujem pána Koprnu už dlhší čas a keď som zistila, že ponúka aj osobný konzulting, neváhala som a oslovila som ho. Už na našom prvom sedení mi ukázal, ako sa zamyslieť nad vecami, nad ktorými som sa v online podnikaní nikdy predtým nezamýšľala. Pomohol mi získať úplne iný, ešte viac ziskovejší pohľad na online biznis, uvedomiť si pravú hodnotu mojich služieb a zvýšiť ceny bez akejkoľvek negatívnej odozvy od zákazníkov, čo mi prinieslo takmer okamžite viac peňazí. Dokonca si zákazníci moje ďalšie služby sami pýtajú. Som nadšená. Spoluprácu s pánom Koprnom vrelo odporúčam.”

Slavomíra Ramsová, www.slavkaramsova.sk

O vašom lektorovi

Bernard Koprna pôsobí ako kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Najčastejšie otázky

Čo je to rýchly video kurz?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…
…Rýchly kurz je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:
Spýtali sme sa seba a našich lektorov, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžeme našim klientov a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.
A vznikol nám zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v sprostredkovateľskom biznise.
Na základe týchto tém sme začali tvoriť Rýchle kurzy, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Rýchle kurzy sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkate garanciu?

Áno…všetky naše produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.
Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte nám vedieť a my vám vrátime peniaze. Samozrejme si nemyslíme, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.
Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem prístup k rýchlemu video kurzu?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.
Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude tréning sprístupnený. Toto je tréning, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Kúpiť video kurz teraz iba za 139€
139€ | Štandardná cena: 159.00€ | Ušetrite 22%