Project Description

Objavte, ako zbaviť stresu a zažívať viac ľahkosti, hravosti a schopnosti užívať si život.

Nezáleží na tom, čo sa okolo vás deje,  vďaka tomuto kurzu sa naučíte ako sa zbaviť stresu!

Spoločnosť nás prinútila uveriť tomu, že stres je jednoducho niečo, čo je súčasťou života. Žijeme v modernej dobe, chodíme do práce, chceme sa venovať rodine, koníčkom…samozrejme, že cítime stres.

No čo ak by bolo možné žiť bez stresu? Čo ak by vašou jedinou úlohou bolo užívať si život naplno a popri tom žiť v modernej dobe, chodiť do práce, starať sa o rodinu a venovať sa koníčkom?

Chceli by ste to zažiť?

To je to, čo budeme spoločne objavovať v kurze Ako sa zbaviť stresu.

Pozrieme sa na to, odkiaľ stres naozaj prichádza, prečo ho veľakrát vôbec nemusíme cítiť a aj ako sa znova napojiť na energiu života, ktorá umožňuje si život naozaj užívať.

Pripravte sa na objavovanie konceptov, ktoré vám pomôžu zachovať si chladnú hlavu, pokoj, ľahkosť a hravosť a nezáleží na tom, čo sa zdá, že sa deje okolo vás.

Pre koho je kurz určený?

  • sprostredkovateľov,
  • kohokoľvek, kto sa chce zbaviť stresu

Čo sa naučím?

Tento kurz je návod ako pochopiť, zmierniť a nakoniec sa zbaviť stresu s ľahkosťou a bez toho, aby ste museli čokoľvek praktizovať alebo trénovať. Vo vnútri sa naučíte:

  • Prečo stres nie je až tak veľký problém, ako sa zdá.
  • Ako vlastne stres vzniká a prečo to potrebujete vedieť.
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby ste sa okamžite zbavili zbytočného stresu.
  • Ako sa väčšinou snažíme zvládnuť stres a prečo to nie sú efektívne spôsoby.
  • Ako sa zbaviť stresu a umožniť, aby ho nahradili krajšie pocity.
  • Žitie s ľahkosťou a prečo nepotrebujeme cítiť stres, aby sme dosiahli úžasné veci a žili spokojný život.
  • Ako sa napojiť na vnútorný zdroj bezpečia a istoty a nechať sa ním viesť. (Transformujte stres na oveľa krajšie emócie).
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Skutočne to funguje…

Čo povedali o lektorovi naši poslucháči!

“Moje okolie sa ma pýta, čo sa so mnou deje, ako som sa zmenila, čo konkrétne som spravila, že som sa takto otočila k úspechu, k vyžarovaniu energie. A moja odpoveď? “Bernard Koprna” :)”

Alena Szőkölová, , finančná sprostredkovateľka

“Vďaka Bernardovi je zo mňa pozitívny človek s novými životnými hodnotami. Mám kvalitnejší a spokojnejší život. Robím veci, ktoré ma bavia a idem si za svojimi cieľmi. Je to úžasné. Odporúčam všetkým.”

Miloš Chomjak, RegioJet

O vašom lektorovi

Bernard Koprna pôsobí ako kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Najčastejšie otázky

Čo je to rýchly video kurz?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…
…Rýchly kurz je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:
Spýtali sme sa seba a našich lektorov, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžeme našim klientov a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.
A vznikol nám zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v sprostredkovateľskom biznise.
Na základe týchto tém sme začali tvoriť Rýchle kurzy, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Rýchle kurzy sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkate garanciu?

Áno…všetky naše produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.
Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte nám vedieť a my vám vrátime peniaze. Samozrejme si nemyslíme, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.
Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem prístup k rýchlemu video kurzu?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.
Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude tréning sprístupnený. Toto je tréning, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Kúpiť video kurz teraz iba za 27€
27€ | Štandardná cena: 37.00€ | Ušetrite 27%