Project Description

Objavte, ako prekonať svoje strachy a pozorujte, ako to automaticky zlepšuje každú jednu oblasť vášho života.

A to bez toho, aby ste museli čokoľvek praktizovať alebo trénovať. Stačí iba keď pochopíte pár jednoduchých princípov!

Strachy sú jeden z hlavných dôvodov, prečo nedosiahneme svoje ciele, nespravíme tie veci, ktoré by sme chceli spraviť a nevyskúšame veci, ktoré by sme chceli skúsiť. Jednoducho sa bojíme.

No nemusí to tak byť. Ako kouč pracujem už 9 rokov s rôznymi klientmi a jedna vec, ktorá je zrejmá je, že akonáhle ľudia pochopia, odkiaľ ich strachy vychádzajú a čo strachy vlastne sú, prestávajú sa báť.  Začínajú si so svojimi strachmi tvoriť nový, priateľskejší vzťah. Stávajú sa nebojácnymi.

A presne tým vás prevediem v tomto hodinovom Rýchlo kurze. Pozrieme sa na to, odkiaľ vlastne strachy vychádzajú, ako to, že ich cítime v niektorých situáciách až nelogicky intenzívne a ako si s nimi vytvoriť lepší vzťah.

A to všetko prirodzene, jednoducho a bez toho, aby ste museli čokoľvek praktizovať alebo trénovať. Odhalím vám tiež 3 princípy, ktorých samotné pochopenie vám pomôže prebudiť viac vnútornej odvahy, sebavedomia a viery v seba, aby ste tak s ľahkosťou zvládli veci a situácie, ktoré zvládnuť chcete.

Strachy nemusia mať pri rozhodovaní sa o vašom živote dôležité slovo a nemusia vás obmedzovať. Prejdite si Rýchlo kurzom Ako prekonať svoje strachy ešte dnes a zistite, odkiaľ vlastne vychádzajú a ako ich prekonať.

Pre koho je kurz určený?

Vzdelávanie je vhodné pre:

  • sprostredkovateľov,
  • kohokoľvek, kto chce prekonať svoje strachy

Čo sa naučím?

Tento kurz je návod ako pochopiť, prekonať a nakoniec si vytvoriť priateľskejší vzťah so svojimi strachmi. Vo vnútri sa naučíte:

  • Prečo sa nemusíte báť strachov a ako ich prekonať.
  • Ako vlastne strach vzniká a prečo to potrebujete vedieť.
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby sa vaše strachy začali automaticky rozplývať.
  • Prečo strach nie je spoľahlivým motivátorom a na čo sa zamerať namiesto toho.
  • Ako jednoducho prekonať strachy, ktoré limitujú náš výkon a výsledky.
  • Ako v sebe prebudiť pokoj, ľahkosť a odvahu aj v tých najnáročnejších situáciách.
  • Prečo si myslíme, že nás strach udržuje v bezpečí a ako sa napojiť na oveľa spoľahlivejší zdroj bezpečia.
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Skutočne to funguje…

Čo povedali o lektorovi naši poslucháči!

“Rozhodnutie spolupracovať s Bernardom sa veľmi rýchlo ukázalo ako to najlepšie rozhodnutie, ktoré som pred pár rokmi urobila – zmysel môjho života sa otočil o 180 stupňov, tiež v práci sa mi začalo nadmieru dariť a za 2 mesiace jeho koučingu som dosiahla vyššiu pozíciu. Pracujeme spolu dodnes.”
Daniela Múčková, finančná sprostredkovateľka
“S Bernardom pracujem už 1,5roka. Za ten čas mám skutočne pocit, že na sebe pracujem a osobnostne rastiem. Najviac to cítim v práci, kde sa pýšim tímom ľudí, ktorí chcú byť pod mojím vedením úspešní a darí sa im to. Učím sa pozerať na problémy s nadhľadom, mať pod kontrolou svoje emócie a všetko čo sa naučím podávať ďalej. Jedine tak to ma význam. Ďakujem.”
Miroslava Vyskočániová, manažérka, Slovenská sporiteľna, a.s.

O vašom lektorovi

Bernard Koprna pôsobí ako kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Najčastejšie otázky

Čo je to rýchly video kurz?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…
…Rýchly kurz je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:
Spýtali sme sa seba a našich lektorov, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžeme našim klientov a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.
A vznikol nám zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v sprostredkovateľskom biznise.
Na základe týchto tém sme začali tvoriť Rýchle kurzy, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Rýchle kurzy sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkate garanciu?

Áno…všetky naše produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.
Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte nám vedieť a my vám vrátime peniaze. Samozrejme si nemyslíme, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.
Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem prístup k rýchlemu video kurzu?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.
Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude tréning sprístupnený. Toto je tréning, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Kúpiť video kurz teraz iba za 27€
27€ | Štandardná cena: 37.00€ | Ušetrite 27%