Project Description

Ak sa vám nedarí získavať výsledky, ktoré chcete, je to iba kvôli jednej veci a v tomto videokurze objavíte, čo presne to je!

Prečo sa zdá, že niektorí ľudia dokážu byť efektívni a produktívni a iní sa stále trápia s dokončovaním a napredovaním vpred?

Čo spôsobuje, že pre niekoho je cesta za úspechom veľmi jednoduchá a iný človek vyvinie aj dvojnásobné úsilie a nie a nie dosiahnuť svoje ciele?

Na tieto otázky nájdete odpovede v našom novom video kurze Ako prekonať prekážky, ktoré znižujú výkon.

Existuje dôvod, prečo sú niektorí ľudia maximálne výkonní a nemusia preto vyvíjať extra úsilie a existuje dôvod, prečo niektorí ľudia nevidia želané výsledky napriek tomu, že vyvíjajú všetko možné úsilie.

Objavte, ako výkon vzniká, rovnicu výkonu, kde sa niekedy výkon stráca a princípy, ktorých sa stačí držať, aby sa váš výkon začal automaticky zvyšovať.

Všetko overené princípy, ktoré prinášajú výsledky. Toto všetko a ešte oveľa viac s lektorom a expertom na výkon, Bernardom Koprnom.

Pre koho je kurz určený?

  • sprostredkovateľov,
  • kohokoľvek, kto chce mať skvelé, stabilné výsledky vo svojej práci a v živote.

Čo sa naučím?

Tento kurz je návod na získanie lepších výsledkov a psychológiu výkonu. Vo vnútri sa naučíte:

  • Aká jedna vec najčastejšie znižuje náš výkon a ako ju prekonať.
  • Ako výkon vzniká (rovnica výkonu) a ako ju využiť.
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby sa váš výkon začal zvyšovať automaticky.
  • Prečo na výkon nepotrebujeme nič praktizovať ani trénovať a čo naozaj stačí spravíť. (Nekomplikovaný výkon)
  • Ako dosiahnuť výsledky, ktoré chceme bez toho, aby sme museli “tlačiť na pílu”.
  • Kde sa niekedy výkon a výsledky strácajú a ako sa vrátiť naspäť do správneho nastavenia.
  • Ako odomknúť prístup k našej vnútornej kreativite, efektivite a produktivite.
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Toto skutočne funguje…

Čo povedali o lektorovi kurzu poslucháči!

“S Bernardom pracujem už 1,5roka. Za ten čas mám skutočne pocit, že na sebe pracujem a osobnostne rastiem. Najviac to cítim v práci, kde sa pýšim tímom ľudí, ktorí chcú byť pod mojím vedením úspešní a darí sa im to. Učím sa pozerať na problémy s nadhľadom, mať pod kontrolou svoje emócie a všetko čo sa naučím podávať ďalej. Jedine tak to ma význam. Ďakujem”

Miroslava Vyskočániová, manažérka, Slovenská sporiteľna, a.s.

“Moje okolie sa ma pýta, čo sa so mnou deje, ako som sa zmenila, čo konkrétne som spravila, že som sa takto otočila k úspechu, k vyžarovaniu energie. A moja odpoveď? “Bernard Koprna” :)”

Alena Szőkölová, finančná sprostredkovateľka

O vašom lektorovi

Bernard Koprna pôsobí ako kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Najčastejšie otázky

Čo je to rýchly video kurz?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…
…Rýchly kurz je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:
Spýtali sme sa seba a našich lektorov, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžeme našim klientov a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.
A vznikol nám zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v sprostredkovateľskom biznise.
Na základe týchto tém sme začali tvoriť Rýchle kurzy, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Rýchle kurzy sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkate garanciu?

Áno…všetky naše produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.
Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte nám vedieť a my vám vrátime peniaze. Samozrejme si nemyslíme, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.
Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem prístup k rýchlemu video kurzu?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.
Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude tréning sprístupnený. Toto je tréning, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Kúpiť video kurz teraz iba za 27€
27€ | Štandardná cena: 37.00€ | Ušetrite 27%