Project Description

Existuje oveľa prirodzenejší spôsob, ako byť v najlepšom nastavení a oslobodiť energiu vo vás a v tomto videokurze objavíte, čo presne to je!

Zig Ziglar, populárny americký rečník a obchodník raz povedal: “Ľudia často hovoria, že motivácia nevydrží. No to ani osprchovanie sa – a preto sa odporúča robiť to každý deň.”

Ak ste si prečítali viac ako jednu knihu o osobnom rozvoji alebo sa pozriete na Facebook alebo Instagram, prevažná väčšina rád ohľadom motivácie by sa dala zhrnúť takto: Stanov si veľké ciele, ujasni si, aké autá, oblečenie a domy chceš vlastniť, na aké dovolenky chceš chodievať a akých ľudí chceš mať okolo seba a toto ťa bude motivovať.

A napriek tomu, že to funguje, uzavrie nás to do rutiny pripomínania si, prečo vlastne tak tvrdo pracujeme a udržovanie sa v motivovanom stave nám zaberá čoraz viac a viac času. A keď s tým prestaneme, aj tak to vyprchá.

No čo ak by existoval iný zdroj motivácie? Zdroj motivácie, ktorý si nevyžaduje búšenie sa do pŕs alebo neustále pripomínanie si niečoho, ale je to zdroj, ktorý je po celý čas v nás.

Z dvoch typov motivácie, ktoré poznáme – vonkajšia a vnútorná, je to práve tento vnútorný typ motivácie, ktorý si nemusíme pripomínať a ktorý je nám po celý čas k dispozícií. Vlastne tento vnútorný typ motivácie je ďaleko silnejší, prirodzenejší a dáva nám väčší zmysel ako akýkoľvek vonkajší typ motivácie, pretože vychádza z nás. Je to časť z nás.

Ako sa na tento vnútorný typ motivácie napojiť a ako svoju vnútornú motiváciu oslobodiť, aby ste tak prirodzene začali napredovať smerom, ktorým chcete – bez toho, aby ste sa do toho museli nútiť alebo presviedčať, presne to sa dozviete v našom novom videokurze Ako motivovať seba.

Pod vedením jedného z top koučov na Slovensku Bernarda Koprnu objavíte, ako cítiť svoju vnútornú motiváciu a ako sa na ňu napojiť.

Pre koho je kurz určený?

  • sprostredkovateľov,
  • kohokoľvek, kto chce cítiť viac prirodzenej vnútornej motivácie

Čo sa naučím?

Tento kurz je návod na pochopenie, prebudenie a maximálne využitie vašej vnútornej motivácie. Vo vnútri sa naučíte:

  • Prečo externá motivácia nefunguje a kde hľadať skutočný zdroj vašej motivácie.
  • 3 princípy, ktoré stačí pochopiť, aby ste sa napojili na svoju skutočnú vnútornú motiváciu.
  • Prečo sa občas zbytočne spoliehame na vonkajšie stimuly (odkiaľ to vychádza).
  • Ako sa motivovať efektívnejšie, prirodzenejšie a zmysluplnejšie a bez toho, aby ste na seba museli vyvíjať nátlak.
  • Ako dosiahnuť výsledky, ktoré chcete bez toho, aby ste museli “tlačiť na pílu” alebo sa do niečoho nútiť.
  • Prečo väčšina cieľov, za ktorými sa naháňate, sú falošné a ako si určiť skutočne vaše ciele.
  • Ako odomknúť prístup k našej vnútornej kreativite, efektivite a produktivite.
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Toto skutočne funguje…

Čo povedali o lektorovi kurzu poslucháči!

“Vďaka Bernardovi je zo mňa pozitívny človek s novými životnými hodnotami. Mám kvalitnejší a spokojnejší život. Robím veci, ktoré ma bavia a idem si za svojimi cieľmi. Je to úžasné. Odporúčam všetkým.”

Miloš Chomjak, RegioJet
“Bernard mi priniesol do života hlavne disciplínu a pokoj. Každé jedno naše sedenie je pre mňa obohatením. Vďaka spolupráci s ním ňom som si uvedomila svoje skutočné priority a upravila aj vzťahy. Čoraz vyššie ma posúva aj v mojej kariére . Som vďačná za jeho trpezlivosť a profesionalitu. Veľké ĎAKUJEM.”
Mária Sekeráková, výživový poradca

O vašom lektorovi

Bernard Koprna pôsobí ako kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Najčastejšie otázky

Čo je to rýchly video kurz?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…
…Rýchly kurz je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:
Spýtali sme sa seba a našich lektorov, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžeme našim klientov a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.
A vznikol nám zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v sprostredkovateľskom biznise.
Na základe týchto tém sme začali tvoriť Rýchle kurzy, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Rýchle kurzy sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkate garanciu?

Áno…všetky naše produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.
Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte nám vedieť a my vám vrátime peniaze. Samozrejme si nemyslíme, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.
Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem prístup k rýchlemu video kurzu?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.
Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude tréning sprístupnený. Toto je tréning, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Kúpiť video kurz teraz iba za 27€
27€ | Štandardná cena: 37.00€ | Ušetrite 27%