Project Description

Objavte 5 overených stratégií pre úspešné podnikanie a získajte okamžite lepšie výsledky.

Vlastne vám stačí spraviť iba jednu z týchto overených vecí a vaše výsledky začnú okamžite stúpať.

Podnikanie, ako takmer všetko v živote, je zručnosť. Dá sa to naučiť. A ako každá zručnosť, existujú tu overené stratégie – veci, ktoré keď človek robí, má skvelé výsledky a keď ich nerobí, nemá skvelé výsledky.

Hlavnou úlohou podnikateľa je teda osvojiť si čo najviac z takýchto overených stratégií, aby mohol svoje výsledky neustále zlepšovať.

V kurze 5 overených stratégií pre úspešné podnikanie sa dozviete o piatich overených stratégiách, ktoré zaručene zlepšia vaše výsledky. Nezáleží na tom, koľko sa venujete podnikaniu alebo ako úspešný ste, týchto 5 overených stratégií vám ukáže, čo naozaj funguje a čo funguje okamžite.

Hneď po využití týchto overených stratégií budete vo vašom podnikaní vidieť lepšie výsledky…aj keď sa možno teraz trápite.

Spoločne sa pozrieme na to, ako lepšie komunikovať s klientmi, na čo si treba pri podnikaní pamätať, prečo je dôležité budovať skvelé vzťahy, ale aj na čo sa zamerať pri uspokojovaní klientov. Preskúmame časom otestované, stabilné stratégie, ktoré fungujú každý jeden krát a iba čakajú, kým ich začnete využívať.

Toto všetko a ešte oveľa viac váš čaká v tomto úplne novom kurze pod vedením úspešného kouča a podnikateľa Bernarda Koprnu. Neváhajte a zlepšite svoje podnikateľské výsledky ešte dnes.

Pre koho je kurz určený?

  • sprostredkovateľov,
  • kohokoľvek, kto chce mať úspešné podnikanie

Čo sa naučím?

Tento kurz je návod ako si vytvoriť úspešné podnikanie využitým overených stratégií, ktoré fungujú. Vo vnútri sa naučíte:

  • Jedna chyba, ktorú ľudia často robia pri podnikaní a ako sa jej vyhnúť.
  • Tajomstvo komunikácie a ako ho pri podnikaní využiť naplno.
  • Dve veci, ktoré robia pri podnikaní obrovský rozdiel a ako ich získať.
  • Ako zvýšiť náklonnosť človeka, aby si kúpil váš produkt/ službu (3 spôsoby)
  • Prečo zákaznícka spokojnosť nie je dostatočná podnikateľská méta a k čomu by ste mali mieriť namiesto toho.
  • Ako si s ľuďmi budovať skutočné vzťahy.
  • Dve veci, ktoré vám pomôžu vyriešiť akýkoľvek podnikateľský problém, ktorý máte.
  • A ešte oveľa, oveľa viac.

Skutočne to funguje…

Čo povedali o lektorovi naši poslucháči!

“Za posledných 12 mesiacov sa môj príjem zvýšil o 60% a uvažujem zamestnať pracovníka na plný úväzok, aby som mal viac času pre seba, na rozvoj a hľadanie nových projektov v podnikaní. Odporúčam každému, kto sa venuje osobnému rozvoju, pracuje na rozvoji podnikania alebo chce zlepšiť svoj život a zvýšiť príjem.”
Ján Jesenský, podnikateľ

“Bernard je výnimočný v tom, že dokáže aj zložité témy podať jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom. Pomôže Vám zbaviť sa bariér, ktoré dlhodobo so sebou nosíte a pomôže Vám pozrieť sa na veci z nadhľadu. Následne zostane len na Vás, či to všetko využijete a pustíte sa do akcie. ”

Jaroslav Sedlák, Regionálny riaditeľ ASO VENDING

O vašom lektorovi

Bernard Koprna pôsobí ako kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku s viac ako 4 000 odkoučovanými hodinami u svojich klientov. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi- Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč, a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu, a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. “zvnútra-von porozumenie”) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

Najčastejšie otázky

Čo je to rýchly video kurz?

Nie je to úplne kurz a určite to nie je iba obyčajný report alebo analýza…
…Rýchly kurz je skôr niečo ako „zrýchlené vzdelávanie!“

Funguje to takto:
Spýtali sme sa seba a našich lektorov, čo sú najhodnotnejšie a najpraktickejšie veci, ktoré môžeme našim klientov a poslucháčom priniesť, aby im to prinieslo čo najlepšie a najrýchlejšie výsledky.
A vznikol nám zoznam postupov a nástrojov, ktoré sú absolútne kľúčové, pokiaľ niekto pomýšľa na úspech v sprostredkovateľskom biznise.
Na základe týchto tém sme začali tvoriť Rýchle kurzy, tie najhodnotnejšie postupy a nástroje, ktoré zaručene a overene prinášajú najlepšie výsledky.

Všetko je to praktický obsah, žiadne omáčky. Ak chcete pozadie a teóriu, prečítajte si blogové články alebo knihy. Rýchle kurzy sú celé o akčných krokoch a získavaní výsledkov tak rýchlo a jednoducho ako je možné.

Ponúkate garanciu?

Áno…všetky naše produkty majú 30 dňovú garanciu spokojnosti. Bez žiadnych otázok.
Inými slovami, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste šťastný, dajte nám vedieť a my vám vrátime peniaze. Samozrejme si nemyslíme, že k tomu príde, ale ak sa čo i len trošku bojíte, či bude pre vás toto fungovať, môžete byť pokojný.
Buď dostanete výsledky, ktoré chcete alebo dostanete naspäť svoje peniaze. Je to takto jednoduché!

Ako dostanem prístup k rýchlemu video kurzu?

Toto je „Na vyžiadanie“ obsah, ku ktorému sa viete dostať kedykoľvek.
Akonáhle je vaša platba uhradená, príde vám email s vašimi prihlasovacími údajmi, pomocou ktorých vám bude tréning sprístupnený. Toto je tréning, ktorým si môžete prechádzať vlastným tempom, takže sa nemusíte báť, že o niečo prídete.

Kúpiť video kurz teraz iba za 27€
27€ | Štandardná cena: 37.00€ | Ušetrite 27%