Výhody IAC- čo hovoria noví členovia?

Koncom apríla sme na našej akadémii spustili novinku pod názvom Insurance Academy Club. Prví členovia postupne pribúdajú a tak sme sa spoločne pozreli na výhody, ktoré z ich pohľadu Insurance Academy klub ponúka.

1. Mám vlastnú osobnú podstránku a niekto iný sa mi o ňu stará
Nadšene konštatujú tí, ktorí nemajú vzťah k tvorbe webových stránok, nevedia to alebo na to jednoducho popri svojej práci nemajú čas.

„ Vo finančnom sprostredkovaní pôsobím cez 20 rokov. V tejto oblasti som doslova doma, avšak programovaniu, tvorbe webových stránok a propagácii veľmi nerozumiem. Keď som sa dopočula o tom, že to vie urobiť niekto za mňa, bola som nadšená. Doslova sa mi splnil sen ☺ . Na stránke akadémie mám svoj osobný profil, kontakty a postupne mi budú pribúdať aj referencie od mojich klientov. Vynikajúca pomoc! Odporúčam každému, pretože doba si to vyžaduje. Klienti by mali o vás na internete niečo vedieť nájsť. A je úplne skvelé, že si o mne vedia nájsť práve môj odborný profil.“

– Zuzana Lukič Krošláková, členka IAC

2. Klienti si ma pred stretnutím vyhľadávali na internete a našli ma na prvej priečke

Opäť jedna z veľmi pozitívnych reakcií na výhodu, ktorú členstvo prináša- prvé priečky v google vyhľadávaní.

„Bola som členkou IAC iba pár dní, keď ma prekvapil telefonát s klientmi – nepoznali ma, boli odporúčaním, a preto si vyhľadávali informácie o mne na internete. Odkaz na môj IAC profil bol hneď na prvom mieste. Bola som nadšená, pretože vlastnú webovú stránku nemám a v dnešnej dobe je to ozaj nevýhoda. S profilom, ktorý mi vytvárajú v Insurance Academy Clube si nielenže moji klienti vedia dohľadať mňa ako sprostredkovateľku, vidia zároveň to ako sa vzdelávam a pracujem na sebe. A to mi v ich očiach pridáva veľkú hodnotu.“

– Zuzana Kalužáková, členka IAC

Insurance Academy Club je miestom, kde vás vaši klienti vedia nájsť. Každý člen si u nás vytvára svoj osobný vzdelanostný profil. Je to veľmi jednoduché a v praxi to znamená, že ak sa vyberiete na kurz, seminár, či iné vzdelávanie, jednoducho nám o tom poviete. My túto informáciu do vášho profilu doplníme.

Odborne vzdelávať sa môžete kdekoľvek, nám záleží na tom, aby ste nám o tom povedali a mohli sme vám váš osobný profil rozšíriť. Časom bude váš profil rásť a vaši klienti si o vás budú môcť prečítať práve to najdôležitejšie- že ste odborník, ktorého hľadali.

Klub prináša mnohé iné výhody

 • Okamžite vlastnú osobnú podstránku,
 • 2 x do mesiaca propagáciu celého Insurance Academy Clubu, ktorého ste členom, v
  médiách,
 • Okamžitý neobmedzený prístup do akademickej knižnice a ku všetkým materiálom
  publikovaným Slovenskou akadémiou poisťovníctva,
 • Predkupné právo na všetky vzdelávacie podujatia Slovenskej akadémie
  poisťovníctva,
 • 1 x za kvartál BONUSOVÉ vzdelávacie dopoludnie určené jedine pre členov Insurance
  Academy Clubu od lektorov Slovenskej Akadémie poisťovníctva.

Kompletné informácie o Insurance Academy Clube plus podrobnosti o tom ako sa stať členom nájdete TU
https://akademiapoistovnictva.sk/insurance-academy-club/

Tešíme sa na vás v našom Insurance Academy Clube, mieste pre elitu poisťovníctva, mieste pre vás.

Najnovšie články

Naše semináre a kurzy