1. Našli ste si kurz a termín vám vyhovuje?

V tomto prípade vám už nič nebráni v tom, aby ste naštartovali svoj odborný rast a rozvoj.

Jednoducho vyplňte prihlášku a zabezpečte si svoju vstupenku medzi prvými. Ak ste členom INSURANCE ACADEMIC CLUB-u, uplatnite svoju členskú zľavu a príďte získavať vedomosti spoločne s ďalšími poslucháčmi na pôdu našej akadémie.

Termín nevyhovuje alebo ste tím

2. Termín kurzu vám nevyhovuje?

Radi by ste sa pridali k inej skupine a využili možnosť sa vzdelávať.

Už nemusíte čakať na vyhlásenie nového termínu. Napíšte alebo zavolajte nám, my preveríme dostupné termíny kurzov, ktoré bežia v uzavretých skupinách, a následne vám ponúkneme možné miesta a dátumy. Vy si vyberiete ten, ktorý vyhovuje práve vám. ✉ NAPÍŠTE NÁM alebo zavolajte nám na +421 949 807 587.

Ste tím alebo chcete individuálny plán

3. Ste tím a chcete sa školiť vo vašich priestoroch

Máte problém skupinovo sa presúvať, je vás viac alebo ste skrátka zvyknutí mať školenia na vašej pobočke?

Buďte bez obáv, máme pre vás riešenie. Odteraz už nemusíte nikam cestovať, presúvať sa, či komplikovane organizovať váš odvoz. Zašlite nám správu, dajte nám vedieť, a my zorganizujeme a vyšleme lektora priamo k vám. Vzdelávanie prebehne vo vašich priestoroch alebo v priestoroch, ktoré vyberiete ako vhodné, a to pohodlne a bez stresov. ✎ VYPLŇTE PRIHLÁŠKU TERAZ

Potrebujete individuálny študijný program

4. Potrebujete individuálne štúdium a študijný plán

Pretože pôsobíte na špeciálnej pozícii, chcete študovať v súkromí alebo sa iba neradi prezentujete pred skupinou?

Individuálny študijný program je tu práve pre vás. Súkromné vzdelávanie, v priestoroch, ktoré vyberiete, so špecializovaným lektorom, ktorý bude k dispozícii jedine vám. Štúdium je mimoriadne obľúbené medzi analytikmi, poistnými špecialistami, či produktovými manažérmi. Našimi poslucháčmi sú ale aj zamestnanci, ktorí majú v spoločnostiach jedinečné pracovné pozície súvisiace s poistením.

Vyplňte prihlášku

NAŠI POSLUCHÁČI HODNOTIA

“Poistná škola –„Poistné podmienky pre životné poistenie“ pod vedením lektorky Ing. Evy Stoklásovej bola ozaj skvelá. I keď sa vo finančnom biznise ako sprostredkovateľ sa pohybujem už 13 rokov určite mi tento seminár pomohol a som veľmi rád, že som sa ho mohol zúčastniť. Omnoho viac sa viem orientovať v poistných podmienkach, mám väčší prehľad o krytiach, čakacích dobách v jednotlivých poisťovniach. A najdôležitejšie je to, že sa pred klientom cítim omnoho profesionálnejšie, jednoduchšie zvládam argumentáciu. Klientom viem ukázať prečo poistné sumy, ktoré som mu nadstavil sú správne a zabezpečujú mu dostatočnú ochranu. Klientom jednoducho tiež dáva zmysel. Som presvedčený o tom, že tento seminár by mal absolvovať každý sprostredkovateľ, ktorý sa pohybuje vo svete financií a poistenia. Už teraz sa teším na poistnú školu „neživotné poistenie”.


JURAJ MASÁR, Generálny reprezentant, spoločnosť OVB Holding AG
“ Cyklus Poistnej školy ( životné poistenie) bol jedným z najlepších školení zameraných na hard skills, ktoré som absolvovala. Som si istá, že absolvent vie byť prospešný nie len pri uzatváraní a správnom nastavení poistnej zmluvy, ale novonadobudnutými vedomosťami hlavne pri následnom servise. Seminár prebieha formou praktickej výuky čítania poistných podmienok, čo na prvý pohľad znie nudne ( prognózy o vlnách mikrospánku počas školenia sa, našťastie, nepotvrdili). Kombinácia osobnosti lektorky a jej nespočetných príkladov z vlastnej praxe garantuje udržanie pozornosti účastníka od prvej do poslednej minúty. Už teraz sa teším na Poistnú školu- neživotné poistenie.“

 


ZUZANA TATÍKOVÁ, Finančný sprostredkovateľ SENIOR, spoločnosť Fincentrum, a.s.