Termíny POISTNEJ ŠKOLY:

POISTNÁ ŠKOLA - pondelkové termíny

začiatok: 13.09.2024

dalšie dni vzdelávacieho procesu: 20.09, 27.09, 04.10, 11.10, 18.10, 25.10, 08.11.2024

Vyplňte objednávkový formulár, vyberte si spôsob platby a kliknite na tlačidlo na konci formuláru. 

Čo sa dozviete?

Zákony potrebné k praxi
Zistite, o akých zákonoch je pri práci s poistnými zmluvami dobré vedieť. Povinnosti, lehoty, či sankcie, ktoré vie poisťovateľ voči klientovi uplatniť? To všetko vás naučíme v prvej časti vzdelávania.

Pochopiť produkty
Naučíte sa ako produkty neživotného poistenia fungujú. Veríme, že ak poslucháč pochopí ako produkt funguje, akákoľvek zmena, či inovácia, mu už nebude robiť problém. Stáva sa samostatným.

Čítať poistné podmienky
Pretože nie je dôležité vedieť všetko, ale vedieť kde nájdem všetko potrebné. Počas vzdelávania budete neustále pracovať s poistnými podmienkami produktov a učiť sa, kde sú ktoré informácie umiestnené. Klienti chcú profesionálov a profesionál vie nájsť klientovi odpoveď práve vtedy, keď to klient požaduje.

Riešiť krízové situácie
Naučíte sa efektívne komunikovať v prípade poistných udalostí. Aký postup zvoliť, ako pracovať s klientom a ako hlavne nezmeškať podstatné lehoty, či termíny. To všetko počas jednotlivých častí vzdelávania Poistný život v pohode.

Staňte sa špecialistom životného poistenia už dnes!

Získavate aj 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí. Znamená to, že si celým týmto kurzom môžete pokojne prejsť a ak sa vám nebude páčiť alebo nebudete spokojný, napíšte nám na office@akademiapoistovnictva.sk a my vám vaše peniaze okamžite vrátime. Bez akýchkoľvek otázok.

Potrebujete poradiť?

Napište nám na office@akademiapoistovnictva.sk alebo volajte na +421 949 807 587.

Sme tu pre vás a radi pomôžeme 🙂