NOVOROČNÉ POISTNÉ BESEDY – Vyhodnotenie

21.1. až 23.1. sa pod záštitou SLOVENSKEJ AKADÉMIE POISŤOVNÍCTVA (SAPO) konal úžasný event NOVOROČNÉ POISTNÉ BESEDY.

Konali sa v troch rôznych mestách, postupne v Nitre, v Bratislave a v Trenčíne a zúčastnili sa na nich desiatky sprostredkovateľov z rôznych spoločností a z rôznych kútov západného Slovenska.

Hlavným partnerom týchto besied bol aj týždenník TREND, ktorý na svojich weboch uverejnil o tomto evente celý článok + účastníci ako bonus získali mesačné predplatné tohto časopisu.

Prečo sme sa rozhodli NOVOROČNÉ POISTNÉ BESEDY usporiadať a čo bolo ich zámerom?

Ako už názov napovedá, novoročné práve preto, pretože sa konali začiatkom roka.

A cieľom bolo predstaviť účastníkom hlavné poistné zmeny, novely zákonov a nové informácie, na ktoré sa musia pripraviť a ktoré im umožnia efektívnejšie pomáhať svojim klientov v roku 2020.

Od životného poistenia po neživotné poistenia a ešte oveľa oveľa viac.

A na základe úžasnej spätnej väzby vidíme, že sa nám to podarilo.

Väčšej časti besied sa zhostila slova riaditeľka a zakladateľka SAPO Ing. Eva Stoklásová.

Tá účastníkov postupne prevádzala cez všetko podstatné, čo sa udialo a zmenilo vo svete životného poistenia…všetky trendy, tipy, novinky a užitočné informácie…následne vo svete neživotného poistenia a pomedzi to sa podelila s účastníkmi o svoje skúsenosti s tým, ktoré poisťovne sú najvýhodnejšie na základe konkrétnych potrieb klienta, ktoré poisťovne upravili svoje podmienky pre rok 2020 a na čo sa má v roku 2020 sprostredkovateľ pripraviť.  

Pomedzi to pani Stoklásová zdieľala množstvo praktických tipov, reálnych príkladov z praxe a rovnako odpovedala na otázky účastníkov, ktorých bolo miestami naozaj nespočetne veľa.

Počas besied mnohokrát vznikla živá diskusia ohľadom najlepších praktík, správnych či nesprávnych spôsobov ako riešiť poistné prípady a účastníci získali skutočne ucelený pohľad na to najdôležitejšie, na čo sa majú pripraviť v roku 2020.

Záver besied patril vedúcemu biznis rozvoja v SAPO Bernardovi Koprnovi s jeho prednáškou Najlepší rok v tvojom živote.  Pán Koprna s účastníkmi zdieľal spôsoby, ako zvýšiť v roku 2020 svoj výkon, prečo sa to ľuďom veľakrát nedarí a aké sú konkrétne kroky, ktoré môžu ľudia podniknúť, aby sa ich výkon začal zvyšovať.

Na úplný záver mali účastníci možnosť odfotiť sa pred nami pripravenými bannermi a ukázať tak na sociálnych sieťach a svojim klientom, že sa skutočne poctivo vzdelávajú.

Niekoľko fotiek z besied prikladáme aj na konci tohto článku.

Ak ste sa besied zúčastnili, ďakujeme, že ste si našli čas a veríme, že to bol pre vás skutočne obohacujúci zážitok.

Ak sa vám besied z rôznych dôvodov nepodarilo zúčastniť, nezúfajte. Už v máji pre vás pripravujeme aj v spolupráci s týždenníkom TREND „Trendy“ besedu, ktorá bude zameraná na objavovanie poistných podmienok a možností konkrétneho produktu v konkrétnej poisťovni.

Pre viac informácií ohľadom tejto udalosti kliknite sem.

A teraz už sľúbené fotky z besied:

Najnovšie články

Naše semináre a kurzy