Ako uspieť ako sprostredkovateľ v roku 2020

Rok 2020 je pred nami. Čaká nás 12 mesiacov, ktoré môžu znamenať úspech alebo zlyhanie. Na konci roka 2020 sa môžete obzrieť a zhodnotiť tento rok ako úspech alebo ako zlyhanie. Dobrou správou je, že je to len a len na vás. Rozhodol som sa pre vás pripraviť 3 veci, ktoré vieme, že vám s istotou zaručia v tomto roku úspech.

1. AKTIVITY
Čím viac aktivít spravíte, čím viac ponúk spravíte, čím viac telefonátov spravíte, tým väčší bude váš úspech.
Čím viac emailov odošlete a čím viac konverzácií začnete, tým väčší bude váš úspech.
Aktivita je alfa omega vášho úspechu.
Aktivita vám pomôže dostať sa do tempa a rozhýbať okolo seba energiu, ktorá znamená úspech.
Začať môžete tak, že si spíšete zoznam ľudí, ktorým sa môžete ozvať, kontaktovať ich, ponúknuť im svoje služby alebo s nimi spraviť servis.
A potom ich jeden po druhom vybaviť. Už len takáto forma aktivity vám pomôže zvýšiť váš príjem a vykročiť do nového roka čo najlepšie.


2. VZDELANIE
Vzdelanie sa v sprostredkovateľskom biznise nikdy nekončí.
Čím viac toho viete, tým viac toho zarobíte.
Vzdelanie tu vieme rozdeliť na dva typy:


Odborné vzdelanie – to znamená produktové školenia. Znamená to, že budete poznať všetky produkty, ktoré ponúkate skrz na skrz a stane sa z vás skutočný expert. Skutočný odborník.
A to nikdy nekončí, pretože zákony sa menia, vynovujú, pribúdajú predpisy a požiadavky. Mať to všetko v malíčku zvládne iba málo ľudí, ale práve to je príležitosť pre vás vyniknúť.
V Akadémii poisťovníctva nájdete celé spektrum výborných kurzov a vzdelávaní, ktoré vás podrobne naučia všetko o produktoch, ktoré sú na trhu dostupné. Praktické informácie, do hĺbky, ktoré vás nikde inde nenaučia. Pre ponuku našich kurzov kliknite sem.
Druhý tip vzdelávania je:


Obchodné vzdelanie – to znamená zlepšovanie zručností, ktoré súvisia s vašou prezentáciou. Zlepšenie sa v predajných zručnostiach, vedieť, ako sa predať, ako náborovať. Ako artikulovať, komunikovať, viesť.
Čím lepšie zvládate každý jeden krok vašej práce, tým príjemnejšia je vaša práca a tým ľahšie sa vám zarábajú peniaze.


V Akadémii poisťovníctva nájdete tiež množstvo obchodných seminárov a výkonnostných programov, ktoré vám pomôžu nadobudnúť špičkové obchodné vzdelanie, ktoré prináša výsledky. Našu súčasnú ponuku obchodných seminárov si môžete pozrieť tu:
Oboje – odborné aj obchodné vzdelanie – z vás spravia lepšieho sprostredkovateľa vo všetkých smeroch. To zaručí váš úspech v roku 2020.

3. HODNOTA
Posledná vec, ktorá zaručí váš úspech v roku 2020 je prinášanie čoraz väčšej a väčšej hodnoty.
Viem, že slovo hodnota môže znieť príliš všeobecne alebo príliš neforemne, ale hodnota je to najdôležitejšie, na čo sa môžete sústrediť.
Znamená to, že klient, ktorého stretnete, bude absolútne ohúrený kvalitou vašich služieb, vášho správania a postupu vašej práce.
Znamená to, že klient, ktorému pomáhate nastaviť portfólio, bude absolútne ohúrený hĺbkou vašich vedomostí.
Znamená to, že klient bude s vami s radosťou spolupracovať a bude vás odporúčať každému, koho pozná.
To je prinášanie hodnoty. A čím väčšiu hodnotu dokážete cez seba, kvalitu svojich služieb a správania a hĺbku svojich vedomostí klientom dodať, tým väčšiemu úspechu sa budete v roku 2020 tešiť.


Ako som už spomínal, Akadémia poisťovníctva ponúka celé spektrum kurzov a vzdelávaní, ktoré vám pomôžu vo všetkých 3 veciach. Takže neváhajte a pozrite si kompletnú ponuku kurzov tu.

Prajem všetko dobré a veľa úspechov.